Hledání elixíru života


Cesta za keltským pokladem

Věříte na dědictví přenášené krví?

Vaše krev vypráví příběh. Příběh z doby, kdy všude vládly keltské kmeny, kdy lidé uctívali přírodu a své předky. Doby, kdy rodina a kmen znamenaly  vše a magie nebyla pouhou pohádkou. Přenesete se do doby, kdy germánští nájezdníci pustošili keltskou zemi a poslední kmeny se jim postavily na odpor. Váš kmen musí přivolat Ducha lesa a zachránit tak celý váš lid. Stanete se součástí jednoho ze zbývajících kmenů a musíte najít dostatek odvahy, síly a odhodlaní nejen ke splnění jednotlivých úkolů, ale také k udržení svého národa pohromadě. Sami si určíte cestu a úkoly, které budete plnit a to za jediným společným cílem, nashromáždit zlato, za které vám Duch lesa umíchá Elixír života.

Pojďte se s námi vypravit do dějin. Pojďte si je prožít na vlastní kůži.


Hledáte pro váš tým více než jen zábavu?

Máme pro vás vzdělání, které bude váš tým bavit! Hledání elixíru života je teambuildingovou akcí, která se vedle zábavy zaměřuje na metodický přesah a vzdělání vašeho týmu. K tomu využívá ve světě oblíbenou metodu procesní gamifikace a přebírá prvky LARPových her. Gamifikace implementuje herní prvky do firemních procesů. LARP, Live Action Role Playing, v českém překladu znamená hraní rolí, tedy takové velmi interaktivní divadlo, kde sami účastníci ovlivňují děj.

 

 


Co vás čeká?

V tomto příběhu se stanete součástí keltské legendy, která vás zavede do dob nájezdů germánských kmenů na naše území. Na vaší cestě budete muset projít zkouškami strážců lesa a získat dostatečný počet zlata pro provedení magického rituálu. Během cca. čtyř hodin se jednotlivé kmeny v doprovodu svých druidů (koučů) vydají na cestu, která prověří fungování celého týmu. Týmový LARP ale neznamená pouze zážitek z hraní. Jde o propracovaný rozvojový model, pracující se systémem kompetencí (podobně jako developement centrum).

 

 


A dál?

Jednotlivé úkoly teambuildingu jsou koncipovány tak, aby odrážely právě ty kompetence, které budete chtít u  účastníků nejvíce rozvíjet. Na samotnou hru pak navazuje workshop, při kterém lektor s vaším týmem přetaví
dovednosti získané při hře, přímo do pracovní praxe. Oproti klasickému teambuildingu je pak při workshopu pracováno i s konkrétní zpětnou vazbou pro každého účastníka.

 

 

 


A PROČ ZROVNA LARP?

Praktický trénink – modelové situace účastníci nehrají, ale přímo žijí. Dochází k fixaci a při následném workshopu i k přenosu využitelnosti v praxi.

Doprovod kouče – Sledováním vybraných kompetencí koučem v průběhu aktivit a následné poskytnutí zpětné vazby účastníkům v navazujícím bloku a tím i kotvení kompetencí.

Plánování cesty a spolupráce – Unikátní systém bodově a typově rozdílných stanovišť, která účastníci hledají pomocí mapy zpracované ve stylu fantasy. Trasu si musejí předem dobře rozvrhnou a v průběhu pružně reagovat na možné změny.

LARP je prostě moderní způsob, jak lidi ve svém týmu naučit něco nového pomocí prožití silného příběhu.

 

Pokud vás tento produkt zaujal, napište nám na kudrna@x-element.cz a my vám jej rádi představíme blíže na krátké schůzce u vás ve firmě.Reference

Logo Deichmann

Deichmann – Hledání elixíru života

2016 – realizace pěti běhů dvoudenního teambuildingového programu Hledání elixíru života pro firmu Deichmann 2017 – realizace dalších deseti běhů  teambuildingem prošlo přes 400 vedoucích pracovníků firmy Deichmann program rozvíjel plánovací a vedoucí kompetence účastníků Jako válečníci keltského kmene účastníci na závěr dostali přívěšek s Elixírem života v zelené barvě Deichmann. O programu řekli: Mgr. Nina Holoušová Vedoucí oddělení  rozvoje lidských zdrojů…
Číst dál

Ke stažení

Elixír života – produktový list (PDF)