Freyino proroctví


Honba za deskou moudrosti

Pátrejte po moudrosti z dávných dob.
Staňte se na okamžik lovci a lovkyněmi záhad.
Vydejte se po stopách severských bohů, kteří před staletími sestoupili mezi smrtelníky.

V dávných dobách sestoupila bohyně Freya mezi smrtelníky, aby se s nimi podělila o svoji moudrost, uloženou do magických desek. Nebyla však jediná, která kráčela mezi smrtelníky. Frey, její žárlivý bratr, sestoupil na zem také, aby získal zpět svoji sestru, kterou mu “ukradli” obyčejní lidé. Úspěšně po staletí ničil desky, které Freya darovala lidem. Nyní zbývá již jen jedna, a je na vás, abyste ji získali. Překonejte zkoušky a lstivého Freye, abyste získaly všechny části poslední magické Desky moudrosti.

Čeká vás napínavá cesta plná dobrodružství a prožitků.


Hledáte pro váš tým více než jen zábavu?

Freya

Máme pro vás vzdělání, které bude váš tým bavit!
Freyino proroctví je akcí, která se vedle zábavy zaměřuje na metodický přesah a vzdělání vašeho týmu. K tomu využívá ve světě oblíbenou metodu procesní gamifikace a přebírá prvky LARPových her. Gamifikace implementuje herní prvky do firemních procesů, LARP, Live Action Role Playing, v českém překladu znamená hraní rolí, tedy takové velmi interaktivní divadlo, kde sami účastníci ovlivňují děj.

 

 


Co vás čeká?

Frey

Během několika hodin se stanete lovcem či lovkyní pokladů a spolu s ostatními se vydáte hledat ztracenou Freyinu desku moudrosti. Vedle několika fyzických aktivit na vás čeká řada zapeklitých hlavolamů, vyjednávaní se

lstivým Freyem a hlavně  zábava. Tým na cestě doprovází zkušený hledač pokladů (kouč), který sleduje práci týmu a dává zpětnou vazbu na práci jak týmu, tak jednotlivců. Jednotlivé úkoly teambuildingu jsou koncipovány tak, aby odrážely vámi požadované kompetence jak u jednotlivců, tak i u týmového ducha.

 

 


A dál?

Týmový LARP ale neznamená pouze zážitek z hraní. Jde o propracovaný rozvojový model, pracující se systémem kompetencí (podobně jako developement centra). Na samotnou hru pak navazuje workshop, při kterém lektor s vaším týmem přetaví dovednosti získané při hře, přímo do pracovní praxe. Oproti klasickému teambuildingu je pak při  workshopu pracováno i s konkrétní zpětnou vazbou pro každého účastníka.

 

 

 

 

 


A PROČ ZROVNA LARP?

Praktický trénink – modelové situace účastníci nehrají, ale přímo žijí. Dochází k fixaci a při následném workshopu i k přenosu využitelnosti v praxi.

Doprovod kouče – Sledováním vybraných kompetencí koučem v průběhu aktivit a následné poskytnutí zpětné vazby účastníkům v navazujícím bloku a tím i kotvení kompetencí.

Úkolová variabilita – Kombinace fyzických i logických překážek, která umožní vyniknout všem členům týmu a dále pak s nimi pracovat v rámci zpětné vazby.

LARP je prostě moderní způsob, jak lidi ve svém týmu naučit něco nového pomocí prožití silného příběhu.

 

Pokud vás tento produkt zaujal, napište nám na kudrna@x-element.cz a my vám jej rádi představíme blíže na krátké schůzce u vás ve firmě.


Reference

Komerční banka – Freyino proroctví

realizace pro 35 manažerů KB v květnu 2016 Freyino proroctví jako zážitkový koncept se účastníkům velmi líbil. Kladně hodnotili komplexnost celé akce, dějovou linku a závěrečný rituál složení Desky moudrosti  
Číst dál

Ke stažení