5. ELEMENT


Hledání bájného prvku

Již dávní alchymisté chtěli pochopit živly a stvořit z nich bájný 5. element. Stvořit tak něco, co nikdo nedokázal. Spoutat živly a stvořit něco netušeného.

Živly jsou od pradávna součástí našeho bytí. Provázejí nás od prvních civilizací až do dnešních dní. Někdy nad nimi vládneme my, ale většinou se podrobujeme jejich vrtochům. Dodnes kmeny v Amozonii uctívají Matku zemi a žehnají vodě. A my v moderní době se třeseme před mocí tornád, ničivou, silou zemětřesení, ničivých požárů nebo strašlivých tsunami. Zároveň ale přírodu obdivujeme. Její taje a krásu, kterou nás dokáže potěšit. Všechny tyto aspekty vás povedou na vaší cestě. Ať už se rozhodnete živly ovládnout, či je pokojně požádat aby vám pomohli, vždy se musíte postavit jejich výzvám a pokud je překonáte, přiblížíte se tak ke svému cíli. Získat esence živlů a získat tak bájný 5. element.

Odvážíte se s námi vydat na cestu za poznáním živlů a 5. elementu?


Hledáte pro váš tým více než jen zábavu?

Máme pro vás vzdělání, které bude váš tým bavit!

5. element je teambuildingovou akcí, která se vedle zábavy zaměřuje na metodický přesah a vzdělání vašeho týmu. K tomu využívá ve světě oblíbenou metodu procesní gamifikace a přebírá prvky LARPových her. Gamifikace implementuje herní prvky do firemních procesů, LARP, Live Action Role Playing, v českém překladu znamená hraní rolí, tedy takové velmi interaktivní divadlo, kde sami účastníci ovlivňují děj.

 

 


Co vás čeká?

Během čtyř hodin se vydáte na cestu za bájným 5. elementem, abyste odhalili jeho tajemství a získaly jej pro sebe.
Jednotlivé živly vás v týmech vyzkouší z kreativity, týmové spolupráce, fyzických aktivit a plánování. Každý z týmů doprovází kouč, který podá zpětnou vazbu ihned po absolvování stanoviště, takže dochází k velmi rychlému kotvení kompetencí. Jednotlivé úkoly teambuildingu jsou koncipovány tak, aby odrážely vámi požadované kompetence jak u jednotlivců, tak i u týmového ducha.

 

 


A dál?

Týmový LARP ale neznamená pouze zážitek z hraní. Jde o propracovaný rozvojový model, pracující se systémem kompetencí (podobně jako developement centra). Na samotnou hru pak navazuje workshop, při kterém lektor s vaším týmem přetaví dovednosti získané při hře, přímo do pracovní praxe. Oproti klasickému teambuildingu je pak při workshopu pracováno i s konkrétní zpětnou vazbou pro každého účastníka.

 

 

 


A proč zrovna LARP?

Variabilita – Využívá vaše firma vlastní typologii? Potřebujete mezi své zaměstnance dostat pochopení konkrétních kompetencí? Pokud je odpověď ANO, pak je 5. element to právě pro vás.

Jednoduchost – Úkoly jsou postavené tak, aby jejich splnění bylo vždy možné a to za spolupráce celého týmu. Každý živel pak prověří jiný aspekt týmu.

Hravost – Celý koncept našich teambuildingů je propojen nějakým příběhem s důrazem na zábavu. Pokud jste nikdy nebyli na LARPovém  teambuildingu, je pro vás 5. element nejlepší ochutnávka z naší kuchyně.

LARP je prostě moderní způsob, jak lidi ve svém týmu naučit něco nového pomocí prožití silného příběhu.

 

Pokud vás tento produkt zaujal, napište nám na kudrna@x-element.cz a my vám jej rádi představíme blíže na krátké schůzce u vás ve firmě.



Reference

Ratolest Brno – 5. element

realizace pro 30 zaměstnanců brněnské neziskové organizace Ratolest Brno koncept 5. elementu byl koncepčně propojen na jednu z celosvětově nejpoužívanějších typologií MBTI kompetenční model byl postaven na 4 temperamentech MBTI
Číst dál
cesty historií msi

MARKETING SYSTEMS INTERNATIONAL – 5. element

realizace pro 30 obchodníků brněnského specializovaného velkoobchodu s cukrovinkami koncept 5. elementu byl koncepčně pojat jako zážitková akce realizace byla zajímavá termínem, kdy se akce konala 14 dní před vánoci. I přes zimní čas, se lanové překážky a některé z dalších aktivit konaly venku. Hodnocení akce zadavatelem bylo výborné.
Číst dál
Logo Deichmann

Deichmann – 5. element

"Na počátku naší spolupráce DEICHMANN a X-ELEMENT bylo výběrové řízení na dodatele zážitkového programu pro celkem cca 160 vedoucích prodejen a oblastních vedoucích s mottem "Jako tým dokážeme víc, než každý sám". Cílem bylo podpořit spolupráci jednotlivých prodejen a schopnost vidět firmu jako celek. Tomáš Kudrna při specifikaci zadání velmi naslouchal našim interním požadavkům ...
Číst dál

Ke stažení

5. element – produktový list (PDF)